Kraków Przyszłości

Co miesiąc będziemy pytać mieszkańców o ich odczucia, pomysły i uwagi w najważniejszych obszarach. Będziemy z nimi rozmawiać w parkach, na piknikach, podczas debat, ale także zbierać uwagi w formie online. Pytaniem, od którego chcemy zacząć są „Wyzwania i szanse Krakowa przyszłości”. Następnymi tematami będą m.in. sprawy związane z kryzysem migracyjnym czy zmianami klimatycznymi.

Założenia:

0
Tematów
0 +
Spotkań
0 +
Uczestników
demo-attachment-116-Image4

O projekcie:

Aleksander Miszalski

Poseł
"Rozpoczynamy kompleksowe konsultacje z mieszkańcami pytając ich o „Kraków Przyszłości”. Chcemy słuchając propozycji mieszkańców, ale także przedstawiając im własne propozycje zbudować wizję naszego miasta za 20-30 lat. "

Jerzy Fedorowicz

Senator
"Rozpoczynamy nowy etap konsultacji, nową formę dialogu o wyzwaniach przyszłości. Będziemy jeszcze bardziej aktywni, nie będziemy czekać, ale będziemy tam gdzie mieszkańcy, gdzie ich problemy. Będziemy słuchać i proponować rozwiązania."

Bogdan Klich

Senator
"Z udziałem parlamentarzystów, Radnych Miasta, dzielnic i członków Platformy będziemy rozmawiać z mieszkańcami o Krakowie przyszłości, ale również odpowiadać na pytanie dotyczące tych bieżących problemów."

Szczęsny Filipiak

Przewodniczący PO
w Krakowie
"Po każdym cyklu konsultacji przedstawimy podsumowanie wraz z wnioskami i pomysłami na zmiany. To co będzie można zmienić od razu, zmienimy od razu z pomocą naszych Radnych. To co będzie wymagało większego wpływu będzie podstawą programu na najbliższe wybory samorządowe."

Aktualności

wizytowka 2

Spotkania w sobotę 10 września

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy Was na kolejne spotkania i rozmowy o Krakowie przyszłości. W sobotę 10 września będziemy na Was czekać: - od godz.15:00 na Pl ...

WhatsApp Image 2022-07-05 at 13.31.13 (2)

Podsumowanie wyników pierwszej ankiety

W maju rozpoczęliśmy akcję "Kraków Przyszłości". 5 lipca podsumowaliśmy jej pierwszy etap i przedstawiliśmy wyniki ankiety konsultacyjnej dotyczącej szans i wyz ...

wizytowka 2

Spotkania w sobotę 11 czerwca

Zapraszamy Was na kolejne spotkania i rozmowy o Krakowie przyszłości. W sobotę 11 czerwca będziemy na Was czekać w godzinach 12 - 17 w dwóch lokalizacjach: 1. ...